Luan Rama & Entela Kasemi

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  440 Lekë 550 Lekë -20% In Stock

  Piktori Ibrahim Kodra lindi në Ishëm të Durrësit më 1918 dhe vdiq më 2006 në Milano, ku jetonte prej më shumë se gjysmë shekulli.

  440 Lekë
  550 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item