Specials

Përrallat e babagjyshit There are 36 products.

per page
 • Quick view
  900 Lekë In Stock

  Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

  900 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Nje liber fantastik vjen ne prag te Krishtlindjeve nga shtepia botuese Muza: Nje dhurate e vogel per te gjithe vogelushet qe besojne ende ne magjine e Santa Clausit dhe dhuratave poshte pemes. 

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Një rrëfim që përpiqet t'u tregojë fëmijëve, por edhe prindërve, një udhë si të dalin nga gracka e klikimit pareshtur, për t'u bërë aktorë të jetës së tyre dhe për ta shijuar atë përtej ekraneve të celularëve.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  750 Lekë In Stock

  Peshkatarët e fjalëve është një ndërthurje e filozofisë me psikologjinë përmes një përralle plot fantazi që injekton në mënyrë të butë, të padukshme por të pashmangshme mësimet e jetës te fëmijët, njëkohshëm me dashurinë për fjalën dhe gjuhën…

  750 Lekë
  In Stock
Showing 33 - 36 of 36 items