Alice Clayton

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  1 100 Lekë In Stock

  Te gjithe lexuesit e romanit Fqinja, tani kane nje arsye per te vazhduar serine me librin e dyte: E dashura. Duke na ofruar një tablo të qartë të jetës së një vajze të shekullit të njëzetenjëtë, Alice Clayton sjell një libër plot pasion dhe nota humori.

  1 100 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 100 Lekë In Stock

  FQINJA, një romancë e bukur, e mbushur me skena sensuale, komike dhe personazhe interesante.. Është zgjidhje ideale për ta ndarë me të dashurin tënd, sidomos në ditë të tilla si Shën Valentini, por për ata që e duan njëri tjetrin, dita e dashurisë është çdo sekond të jetës...

  1 100 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  990 Lekë 1 100 Lekë -10% In Stock

  Në librin “Vajza me tatuazh”, përveç një beteje romantike, shkrimtarja Alice Clayton ngre edhe pyetjen: pse të kalërosh një kauboj, kur mund të kalërosh një bibliotekar?

  990 Lekë
  1 100 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items