Patrick Bowler, Jennifer Christie, Dr. Jennifer Baumgartner

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 800 Lekë 2 000 Lekë -10% Out of stock

  Natyralja, e shoqëruar me një veshje plot sqimë, e bën bukurinë femërore të parezistueshme. Ky set me librat “Si të dukesh 10 vjet më e re me 80 procedura jo-kirurgjike” e Patrick Boëler me Jennifer Christie dhe “Ti je ajo çfarë vesh” e Dr. Jennifer Baumgartner është pikërisht për ato femra që duan të jenë të tilla. Jo vetëm aq: Pakoja është konceptuar...

  1 800 Lekë
  2 000 Lekë -10%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item