Kurban Said

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  420 Lekë 600 Lekë -30% In Stock

  Ngjarjet zhvillohen në kufijtë që ndajnë Lindjen me Perëndimin, në brigjet e detit Kaspik, në qytetin multietnik Baku. Aliu është një mysliman azerbaxhanas, i cili ka trashëguar nga të parët e tij dashurinë për stepat e paanë dhe legjendat e trimërisë. Ninoja është një vajzë shumë e bukur gjeorgjiane e besimit të krishterë, me kulture dhe ndjenjë...

  420 Lekë
  600 Lekë -30%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item