I ri Cmim i reduktuar! Dy librat e Valbona Banka per femije Shiko më të madhe

Dy librat e Valbona Banka per femije

Valbona Banka SET0178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Valbona Banka është një emër i ri në letërsinë për fëmijë, por që tashmë ka të shkruar tre vepra për lexuesit e vegjël. Me rastin e fitimit të cmimit për librin më të mirë për fëmijë për vitin 2022 nga Bukinist.al dhe blogu Leximtari ne kemi bërë bashkë në një set librin fitues “Aria hidh e prit” dhe “Zgjohu kërshëri”, si rekomandime edhe për lexuesit e vegjël gjatë pushimeve verore.

11209 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaMbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë