I ri Mister Ash, oazi i sekrete Shiko më të madhe

Mister Ash, oazi i sekreteve

Valbona Banka MEP0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja Valbona Banka, fituese e çmimit per librin me te mire per femije per vitin 2022 tek Bukinist.al, vjen me nje liber te ri. Ky liber grish fantazine e lexuesve te vegjel me nje bote plot mistere. Një lexim me të papritura, plot mistere për t’u zbuluar që do ju mbajne pezull...

Më shumë detaje

1101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086426

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Asnjë prej tyre s’e di ku po shkon dhe pse. Grupet janë zgjedhur enkas, me anëtarë që ruajnë me këmbëngulje të fshehtën e jetës së vet, pa më të voglën dijeni për të përbashkëtën që i lidh.

Një hije lëvizëse që e zbulojnë papritmas buzëmbrëmjen e parë të mbërritjes në destinacion, duke parë nga dritaret e dhomave, nuk afrohet kurrë aq shumë sa të mund t’ia shohin fytyrën. Gjithnjë duke u përpjekur të mos vihet re, silueta misterioze i ndjek në ekskursionet e tyre në pyll ose në plazhin që prej vitesh nuk është shkelur nga këmba e njeriut.

Kush është MISTER ASH? Cili është misteri që fsheh?

Të dhëna

ISBN9789928086426
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë