I ri Zgjohu kersheri Shiko më të madhe

Zgjohu kersheri

Valbona Banka MEP0130

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kersheria eshte nje deshire, nje nxitje, apo nje shtyse per te mesuar gjera te reja qe nuk i dime... Kur je femije, kesheria eshte gjithnje me ty, kur rritesh, kujtohu ta zgjosh!

Më shumë detaje

93 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086365

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kesaj here eshte shnderruar ne nje personazh simpatik dhe te kendshem qe i pelqen shume te rrije me femijet , po aq sa edhe femijeve u pelqen te rrijne me te. Kersheria magjepses ben qe femijet te zbulojne shijen e kthimit ne vendlindje, nje vend joshes qe quhet Fshati i Bekuar....

 

Të dhëna

ISBN9789928086365
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë