Andrra e Prêtashit Shiko më të madhe

Andrra e Prêtashit

Át Anton Harapi FRA0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, me një zhanër të rrallë në letrat shqipe, sjell një botë mes reales dhe fictionit, përmes një narracion brilant të At Anton Harapit. Andrra e Prêtashit shenon një kulminacion në letërsinë non-fiction

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët224
ISBN9789995661748

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët224
ISBN9789995661748
V. Bot2008
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveKatërt