I ri Braktisja e nje maceje Shiko më të madhe

Braktisja e nje maceje

Haruki Murakami SB0200

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Haruki Murakami është marrë me shumë tema në karrierën e tij të gjatë, por njërën temë nuk e ka prekur deri më sot: babain e tij."

Më shumë detaje

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221704

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Historia nuk i përket së shkuarës. Është diçka që rrjedh me vetëdije ose pa vetëdije, si gjak i ngrohtë e i gjallë dhe që i përcillet brezit të ardhshëm, duam apo nuk duam ne. Kësisoj, ajo që kam rrëfyer këtu është një histori personale, dhe në të njëjtën kohë, është pjesë e historisë së madhe që e shtyn përpara botën në të cilën jetojmë. Ajo është një grimcë e vogël, megjithatë, është padyshim një fragment i patjetërsueshëm i saj.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe50
ISBN9789928221704
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Qoqi