I ri Cmim i reduktuar! Bisede me meshkuj Shiko më të madhe

Bisede me meshkuj

Aulona Ilasllari UNIV0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aulona Ilasllari, - nje fenomen i Booktokut shqiptar, vjen me nje tjeter liber per lexuesit pas suksesit qe pati me dy romanet e meparshme: Nje fund pa fillim dhe Dikur apo tani

Më shumë detaje

1081 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBNISBN 978997025491

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Meshkujt nuk ankohen, meshkujt nuk qajnë, meshkujt janë meshkuj dhe për asnjë arsye      nuk duhet të tregojnë “brishtësinë” e tyre përpara të tjerëve. Meshkujt s’kanë nevojë për përkëdhelje si femrat. Meshkujt nuk mund të ledhatohen si fëmijë se iu “bie burrëria. Meshkujt nuk mundtë bëjnë as këtë, as atë, as...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe214
ISBNISBN 978997025491
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion