I ri Katrahure ndjenjash Shiko më të madhe

Katrahure ndjenjash

Klenti Hodo LG0333

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bazuar në një  histori të vërtetë  “Katrahurë ndjenjash” është ajo rrëmuja e kujtimeve dhe e vetmisëgjatë natës. Frymëmarrja, ankthi dhe lotët e një historie që nis dhe përfundon me dhimbje.

102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389404

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe400
ISBN9789928389404
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori