I ri Cmim i reduktuar! I pandalshem Shiko më të madhe

I pandalshem

Tim S. Grover, Shari Wenk MIN0275

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shtepia Botuese “Minerva” sjell per lexuesit shqiptare librin bestseller “I pandalshem” i autoreve Tim S. Grover dhe Shari Wenk, i vleresuar si nje nga librat me te mire ne ndryshimin radikal te mendesise drejt suksesit dhe arritjeve personale

Më shumë detaje

1106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928824011

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

REVIEWS

“Mjeshtri Tim Glover më ka forcuar anën mendore. Ky libër të ofron rrugën për të zbuluar aftësitë përmes të cilave mund të arrish një nivel suksesi që nuk e ke imagjinuar më parë. Më pas mund të shkosh lart e më lart.”

- Kobe Bryant

 “Nuk ka trajner më të mirë se Tim Grover-i. Luajti rol vendimtar në programin tim stërvitor. Është një person që merr përgjegjësi për gjërat që bën. Zbaton me entuziazëm dhe rigorozitet një metodë të përkryer që të mbush me energji.” 

- Michael Jordan

“Ky libër do të ketë për ty atë ndikim pozitiv që Tim-i ka pasur tek unë: të katapulton një nivel më lart dhe të tregon se si mund të bëhesh më i miri në gjithçka që bën.”

- Dwyane Wade

“Falës qasjes së Tim Grover-it për udhëheqjen dhe përsosmërinë, shumë lojtarë kanë kapur majat e suksesit. Ky libër do të ketë të njëjtin efekt edhe tek ti. ‘I pandalshëm’ ka të bëjë me kapërcimin e pengesave dhe besimin tek instinkti që të shërben si udhërrëfyes drejt arritjeve më të mëdha.”

-Mike "Coach K" Krzyzewski

“Në punën time të gjatë si trajner dhe frymëzues i sportistëve të klasit botëror, Tim Glover-i ka qenë bashkëpunëtori më efikas.”

- Pat Riley

“Nëse garon në ndonjë fushë – sport, biznese apo kudo qoftë – ky libër është i domosdoshëm. Askush nuk di më shumë se Tim Grover-i për intensitetin konkurrues, instinktin vrasës dhe shpartallimin e rivalit. Shkëlqen në punën e tij: krijon kampionë.”

- Charles Barkley

“Po e them troç: ‘I pandalshëm’ është një nga librat më të mirë që kam lexuar”.

- Jim Rome

“Një kryevepër për të menduarit e suksesshëm.”

- Sun Sentinel

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe280
ISBN9789928824011
Titulli origjinalRelentless: From Good to Great to Unstoppable
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBlendi Lami