I ri Cmim i reduktuar! Mendesia e Madheshtise Shiko më të madhe

Mendesia e Madheshtise

Lewis Howes BOT0744

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje nga librat me te vleresuar sot ne bote per mendesine vjen ne shqip nga Zeus: Zhblloko fuqinë e mendjes tënde dhe jetoje jetën në mënyrën më të mirë të mundshme

Më shumë detaje

1106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928006028

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Po bën jetë autentike? Po ecën drejt qëllimit apo po i lar-gohesh me vrap? Kjo është historia që dëshiron të tregosh më vonë për veten apo dëshiron diçka tjetër?

Përmes zbulimeve të thella, Lewis Howes, autor bestseller sipas gazetës "New York Times", na zbulon si ta rishkruajmë të shkuarën, për ta shtyrë veten drejt një të ardhmeje të fuqishme dhe plot begati.

Nga historitë vetjake, strategjitë e mbështetura nga shkenca, ekspertët më të shquar të fushës dhe duke u udhëhequr hap pas hapi, do të mësoni:

„ Si të përcaktoni qartë një mision kuptimplotë për të përforcuar qëllimin në jetë.

„ Si të identifikoni shkaqet e dyshimit te vetja dhe të mposhtni frikërat që ju pengojnë.

„ Si të shndërroni mendjen që të mos prodhojë më mendime sabotuese, duke e pasuruar jetën.

„ Si të shfaqni madhështinë për të ndikuar pozitivisht tek ata që keni pranë.

Duke zbatuar mësimet dhe strategjitë e librit "Mendësia e madhështisë", do të arrini të planifikoni jetën e ëndërruar dhe ta bëni realitet atë.

Gati jeni?

Udhëtimi drejt madhështisë fillon tani!

REVIEWS

"Në një botë ku mbizotëron stërmundimi, stresi dhe ankthi, libri "Mendësia e madhështisë"

do t'u vijë në ndihmë lexuesve të lidhen me qëllimin e jetës, të gjejnë forcën e brendshme dhe të përdorin dhuntitë që kanë për të përmirësuar veten dhe bashkësinë ku jetojnë."

– Arianna Huffington, bashkëthemeluese e "The Huffington Post" dhe drejtore ekzekutive e "Thrive Global"

"Çfarëdo që të bëni në jetë, mendësia e duhur është elementi më i rëndësishëm në përmbushjen e ëndrrave. Në këtë libër të mrekullueshëm, Lewis Howes ju jep mjetet praktike për të arritur madhështinë e vërtetë."

– Dr. Joe Dispenza, autor bestseller i librit "Ti je placebo"

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe424
ISBN9789928006028
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë