Rrno vetem per me tregue, vell. II Shiko më të madhe

Rrno vetem per me tregue, vell. II

At Zef Pllumi FRA0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Konsiderohet një vepër monumentale pasi është thirrja e brendshme e ndërgjegjes së këtij vendi. Ky libër është i ndarë në tre pjesë, sipas tre ndarjeve që bëri frati i madh, dhe konsiderohet një botim luksi për bibliotekë dhe për dhurata. Libri “Rrno vetëm për me tregue”, vëllimi i dytë “Liria midis dy burgimeve, përfshin periudhën 1950-1967. Ky libër ka dalë në qarkullim në vitin 2015 nga Botime Françeskane

787 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697457

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe256
ISBN9789995697457
V. Bot2015
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimevetretë