10300 dite e nete ne burgjet komuniste Shiko më të madhe

10300 dite e nete ne burgjet komuniste

Pjetër Arbnori BF0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kujtimet në burgjet komuniste dhe ditari sekret që arriti ta nxjerrë me vështirësi prej qelisë: Lufta për të mbetur njeri.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789992798408

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789992798408
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI dytë