Cmim i reduktuar! Migjeni në kujtimet e bashkëkohësve Shiko më të madhe

Migjeni në kujtimet e bashkëkohësve

Nasho Jorgaqi SP002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është një buqetë kujtimesh, shkruar e treguar nga bashkëkohësit e tij dhe e mbledhur prej vitesh nga shkrimtari dhe studiuesi Nasho Jorgaqi. 

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët330
ISBN9789928404879

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët330
ISBN9789928404879
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë