Antistres – zbulo sekretin e jetes pa stres Shiko më të madhe

Antistres – zbulo sekretin e jetes pa stres

Lajla Pernaska A-008528

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i ri ANTISTRES nga Lajla Pernaska, botuar nga Turdiu Publications. Ju mund të lexoni të gjitha këshillat anti-ankth në botë, por asnjë nga këto nuk ka rëndësi nëse nuk veproni. Në mënyrë që të ndihesh më i relaksuar, të flesh gjumë natën dhe të vendosësh energji në atë që ka rëndësi, duhet të ndalosh së humburi kohë në detyra që nuk kanë rëndësi.

877 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Turdiu Publications
ISBN9789928469151

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe151
ISBN9789928469151
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim