I ri Shqiptarët në luftë për shtetin kombëtar (1912 - 1918) Shiko më të madhe

Shqiptaret ne lufte per shtetin kombetar (1912 - 1918)

Hakif Bajrami BEM0181

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori ka trajtuar përmes dokumenteve, dëshmive dhe analizave historike një prej momenteve më kritike të shqiptarëve në krijimin e shtetit të tyre, në kohën që Ballkani ishte në flakë dhe Perandoria Osmane ishte në rrënim e sipër

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica
Fletët329
ISBN9789951066785

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët329
ISBN9789951066785
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë