I ri Deni Dingell 3: Avioni i Drejtesise Shiko më të madhe

Deni Dingell 3: Avioni i Drejtesise

Angie Lake A-005417

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Më në fund pushimet verore erdhën! Tani që shkolla mbaroi, Deni Dingëll ka plot kohë të merret me supershpikjet e tij. URRAA!

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272560

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një kongres fantashkence dhe një konkurs makinash fluturuese ua rriti shpresat Denit dhe Persit, të cilët mezi presin t’i bien në sy Surrathekurit. Por mami ka thurur plane të tjera për ta. (Nëse do një verë të qetë dhe pa andalla, besoja asaj!) Tani, ajo që ka rëndësi është pyetja: a do të jetë kampi veror aq i TMERRSHËM sa duket?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe256
ISBN9789928272560
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRudina Çupi