Autobiography Shiko më të madhe

Autobiography

Arshi Pipa PL0138

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një eksperimentim i veçantë i poezisë së Pipës, i sprovuar edhe në gjuhë të tjera, si italisht dhe anglisht, në kërkim të përsosjes në ritëm, tingull dhe figuracion

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët104
ISBN9789995657338

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët104
ISBN9789995657338
Titulli origjinalPLEJAD
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/Anglisht/Italisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë