Triologji albanika ( 3 vellime)

Arshi Pipa SP0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim përmbledh studime mbi vargëzimin e folklorit shqip, perspektivën shoqërore të letërsisë shqipe dhe monografinë për Jeronim Derada.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9788884394722

4 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9788884394722
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë