Cmim i reduktuar! Nikolejda Shiko më të madhe

Nikolejda

Gjergj Fishta FRA0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Poema satirike Nikolejda vjen në botimin autentik siç e ka shkruar Fishta në origjinal përmes Botimeve Françeskane. Një prej majave të satirës fishtiane, e cila rrit ndjeshëm fuqinë e mendimit dhe madhështinë e Gjergj Fishtës në letrat shqipe

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët78
ISBN9789975697334

170 Lekë

-15%

200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët78
ISBN9789975697334
V. Bot2006
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveParë