Cmim i reduktuar! Vepra I Shiko më të madhe

Vepra I

Gjergj Fishta BF0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen "Vallja e Parrizit" dhe Barinjtë e Betlehemit"

896 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9769992770988

1 125 Lekë

-25%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9769992770988
V. Bot2012
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë