Vepra VIII Shiko më të madhe

Vepra VIII

Gjergj Fishta BF0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen "Gomari I Babatasit" dhe "Visku I Babatasit"

895 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789995645403

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789995645403
V. Bot2012
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë