Vepra X

Gjergj Fishta BF0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihet e gjithë publicistika e botuar në revistat dhe gazetat e kohës, si "Posta e Shqypnisë", "Albania", "Zani I Shna Ndout", "Gruaja shqyptare", "Dielli", "Afrimi" dhe "Zgjimi I djelmnisë"

895 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9799992798491

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9799992798491
Titulli origjinalGjergj Fishta
V. Bot2012
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë