Katedralja e Parisit Shiko më të madhe

Vetëm online

Katedralja e Parisit

Victor Hugo BUE161

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kryevepra e Hygoit të madh, një libër që jo vetëm të tërheq me fjalën e ndezur e të figurshme por edhe me subjektin e jashtëzakonshëm.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër që për shumë vite e shekuj u bë model dhe i tillë ka për të mbetur kurdoherë.

Të dhëna

Faqe640
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër