I ri Cmim i reduktuar! Gjeniu - Botim i plote Ombra GVG Shiko më të madhe

Gjeniu - Botim i plote Ombra GVG

Teodor Drajzer A-008811

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Saga e Gjeniut, shkruar nga shkrimtari ri shquar amerikan i shekullit te XX, Teodor Drazjer vjen me nje perkthim te dyte, realizuar nga Eris Rusi dhe hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Ombra GVG

1085 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG

2 300 Lekë

-8%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe134
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEris Rusi
RekomandimePo
RomanSagë&Histori