I ri Bisede me Zotin Shiko më të madhe

Bisede me Zotin

Neale Donald Walsch A-003079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber i autorit amerikan bestseller Neale Donald Walsch eshte shkruar ne forme pyetje - pergjigjesh mes autorit, ku autori ben pyetje dhe Zoti pergjigjet.

Më shumë detaje

88 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët267
ISBN9789951446051

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete liber autori tregon se sfidat e jetes te bejne edhe me te forte.

Walsch tregon se ne kete dialog ai i shtjellon 4 koncepte si:

Te gjithe jemi nje;

Gjithnje ka nje arsye per te jetuar;

Nuk mund te bejme asgje per te ndryshuar;

Menyra jone per te ndryshuar gjerat nuk eshte gjithnje e duhura.

Gjithashtu biseda shtjellon edhe temen e ringjalljes dhe mundesine e jeteses ne planetet tjera.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët267
ISBN9789951446051
Titulli origjinalConversations with God
RedaktoriLediana Kastrati
V. Bot2019
VendodhjaGjakove
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesa Kollçaku - Kastrati