I ri Vishe kemishen e njeriut te lumtur Shiko më të madhe

Vishe kemishen e njeriut te lumtur

Grup autorësh A-002813

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Marrëdhëniet midis njerëzve kanë qenë gjithmonë komplekse, për to është diskutuar dhe do të diskutohet përherë. Ky libër flet për mënyrat me anë të të cilave njerëzit mund të jenë të lumtur, kurse përmes librit janë sjellë tri tregime të ndryshme për tri gra të ndryshme.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693226

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Problemet e tyre, kryesisht, burojnë si pasojë e pakënaqësive në dashuri. Se sa është dashuria e rëndësishme për një jetë të lumtur, janë rrëfyer histori e histori të shumta. Megjithatë njerëzit shpesh kanë një perceptim të gabuar për dashurinë. Ky libër do të ju ndihmoj që në radhë të parë të mësoni ta duani veten, dhe përmes dashurisë për vetveten, të mësoni që në mënyrën e duhur t’i duani të tjerët.

 

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789951693226
RedaktoriBesir Zyberi
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë