Cmim i reduktuar! Arti i shitjes Shiko më të madhe

Arti i shitjes - REK

Zig Ziglar A-006312

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bëhu një profesionist shitjesh i sukseshëm! Mjeshtri i motivimit Zig Ziglar paraqet parimet themelore të shitjeve. Ju s'keni psen prisni që gjërat të ndodhin...ju zotëroni fuqinë për t'i bërë gjërat të ndodhin! Ziglar ndan me ju përvojën se çfarë duhet të dijë çdo profesionist i suksesshëm shitjesh

Më shumë detaje

934 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951868839

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Arti i shitjes" përshkruan çështjet themelore për të bindur njerëzit me më shumë efikasitet, me më shumë etikë dhe më shpesh. Ju do të zbuloni edhe faktin që praktikisht nuk ekziston asgjë në këtë botë që mund t'iu falë kaq shumë kënaqësi sa aftësia për të kursyer kohën, paratë ose shqetësimin e dikujt tjetër duke i ofruar të mirat, produktet ose shërbimet që ju zotëroni.

Autori bestseller i motivimit, Zig Ziglar përshkruan fakte ng apërvoja personale tek shitjet për t'iu treguar se:

• Në karrierën tuaj të shitjeve nuk duhet të punoni fort, por me zgjuarësi

• Duhet të shkoni përtej shërbimit ndaj klientit, drejt kënaqësive të tij

• Duhet të identifikoni kërkesën dhe mënyrën se si produkti ose shërbimi juaj mund ta plotësojë atë

• Duhet të shisni me plan, jo me shans

• Duhet të finalizoni më shumë shitje dhe më shpesh

• Duhet të fitoni kontrollin mbi kohën dhe jetën tuaj

• Duhet t'i përmirësoni aftësitë tuaja si bindës profesionist

• Duhet ta tejkaloni ndrojtjen nga telefoni dhe refuzimin e shitjes "Arti i shitjes" ju paraqet thelbin e mënyrës për të ndërtuar një karrierë më të suksesshme shitjesh para, gjatë dhe pasi të jetë kryer shitja.

Me këto aftësi ju mund të ndërtoni një biznes të qëndrueshëm, një jetë më të këndshme dhe një karrierë profesionale shitjesh, e cila do sjellë një ndryshim pozitiv në botën e sotme.

Të dhëna

Faqe104
ISBN9789951868839
Titulli origjinalSelling 101
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiDritan Babasuli