I ri Kujdes cilin ujk ushqen Shiko më të madhe

Kujdes cilin ujk ushqen

Kenan Crnkic A-008545

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky është një libër për lumturinë. Si ta gjeni, ta ndiqni dhe ta ruani përgjithmonë. Libri ka fituar statusin e bestsellerit ballkanik në një kohë rekord.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814232

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri që mban një titull shumë domethënës "Kujdes cilin ujk ushqeni", është libri i dytë i këtij autori tepër popullor, i shkruar në një stil që tashmë është bërë i njohur dhe lexohet mjaft lehtë. Libri është plot me këshilla pozitive dhe të dobishme që krijojnë një formë të veçantë motivimi dhe kënaqësie të menjëhershme.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe116
ISBN9789951814232
V. Bot2022
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë