I ri SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Në fermë Shiko më të madhe

SERIA - BOTA PERRETH MEJE - Ne ferme

Grup autorësh BOT0300

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002891

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Seria “Bota perreth meje” do ju mësojë fëmijëve tuaj plot gjëra rreth botës që na rrethon. Në këtë seri librash ata do të mësojnë orët e ndryshme, madje dhe kur është orari për të ngrënë. Fëmijët do mësojnë si është të kesh një qenush të vogël që luan me ty, do të mësojnë rreth shkollës dhe të mësohen me të. Por jo vetëm kaq, fëmijët do të njihen me fermën, kafshët që rriten aty, duke luajtur dhe argëtuar.

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789928002891
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat17 x 17 cm
PërkthyesiAgim Doksani