Prek dhe ndiej - Gezuar ditelindjen

Grup autorësh JB0238

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon. Shënoni kujtimet e para të fëmijës suaj dhe detajet e ditës më të lumtur në jetën tuaj.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240231

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësojini fëmijiës suaj sesa bukur është të festosh ditëlindjen. Le t'i fryjmë së bashku qirinjve të tortës dhe t'i shenjojmë këto momente. Në këtë formë, fëmija do të njihet dhe me ndjesitë e të prekurit, të ngjyrave që tërheqin vëmendjen dhe i nxisin kuriozitetin.

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789928240231
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja