Prek dhe ndiej - Fjalët e para Shiko më të madhe

Prek dhe ndiej - Fjalet e para

Grup autorësh JB0237

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon. Nxitini fëmijët tuaj të mësojnë fjalët e para duke zhvilluar kështu dhe ndjesinë e të prekurit.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240262

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Prekni dhe ndjeni këto sipërfaqe të shumëllojshme, që nga arushi prej pellushi e deri tek çorapet e buta. Ky libër i mrekullueshëm e mëson që herët beben tuaj dhe i fal kaq shumë ndjesi e gëzim! Ku ka më mirë sesa përveç përkujdesjes së prindërve, bebja juaj fillon të mësojë, të prekë dhe të zbulojë rreth sendeve që e shoqërojnë atë në përditshmërinë e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe12
ISBN9789928240262
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja