I ri Te befte mire, bebushi im Shiko më të madhe

Te befte mire, bebushi im

Grup autorësh A-001590

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje liber fantastik me receta per femijet e vegjel, te pergatitur nga nutricioniste dhe eksperte

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349354

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe225
ISBN9789928349354
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë