Perplasja e qyteterimeve Shiko më të madhe

Perplasja e qyteterimeve

Samuel P. Huntington LOG0146

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një kryevepër intelektuale: e guximshme, me forcë imagjinate dhe provokuese. Një punë themelvënëse, që do ta revolucionojë të kuptuarit e punëve ndërkombëtare nga ana jonë. Një nga librat më të rëndësishëm që kanë dalë prej kohës së përfundimit të luftës së ftohtë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586767

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe414
ISBN9789989586767
Viti i Botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiXhevat Lloshi