Cmim i reduktuar! 100 mënyra për të motivuar veten Shiko më të madhe

100 menyra per te motivuar veten

Steve Chandler MIN0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

100 mënyra për të motivuar veten ju ndihmon të depërtoni përmes barrierave negative dhe t’i zhdukni mendimet pesimiste që po ju pengojnë të arrini obje- ktivat dhe ëndrrat tuaja. Ky botim përmban teknika mendore dhe shpirtërore të cilat nxisin veprimin dhe rezultatet në jetën tuaj.

Më shumë detaje

31 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN978 9928 4227 1 2

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

100 mënyra për të motivuar veten ka qenë një sukses i menjëhershëm që kur u botua për herë të parë, përpara më shumë se dhjetë vitesh. Tashmë Chandler e ka rikrijuar këtë libër klasik, bashkë me një plan veprimi që të jetoni vizionin tuaj, në biznes dhe në jetë. Përmban 100 metoda të vërtetuara (plus dhjetë mënyra të reja) që të ndryshoni pozitivisht mënyrën se si mendoni dhe veproni – metoda të bazuara në reagimet e qindra mijëra pjesëmarrësve të seminareve ku Chandler flet.

100 mënyra për të motivuar veten ju ndihmon të depërtoni përmes barrierave negative dhe t’i zhdukni mendimet pesimiste që po ju pengojnë të arrini obje- ktivat dhe ëndrrat tuaja. Ky botim përmban teknika mendore dhe shpirtërore të cilat nxisin veprimin dhe rezultatet në jetën tuaj.

Të dhëna

Faqe236
ISBN978 9928 4227 1 2
Titulli origjinalMinerva
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
PërkthyesiDavid Hudhri