Poete dhe profete Shiko më të madhe

Poete dhe profete

Lekë Tasi A-008512

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koleksioni eseistik si ditar shpirtëror "Poetë dhe profetë" shërben edhe si manual edukues për dialogun e brendshëm të çdo krijuesi të krishterë.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928329684

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe221
ISBN9789928329684
V. Bot2021
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë