Cmim i reduktuar! Princesha e shtate kodrinave Shiko më të madhe

Princesha e shtate kodrinave

Nexhmije Muça FMU0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja e librave per femije dhe redaktorja e njohur Nexhmije Muça sjell një përrallë për lexuesit e vegjël, Princesha e shtatë kodrinave. Ajo është e njohur për përrallat e saj, ku njëra prej tyre, vlerësuar edhe me çmime kombëtare, është edhe “Vajza dhe zogu”.

51 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vision Printing
ISBN9789928295903

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe124
ISBN9789928295903
RedaktoriAmatia Dedja
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë