Vajza dhe zogu Shiko më të madhe

Vajza dhe zogu

Nexhmije Muça BEX0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është shpallur nga Ministria e Kulturës dhe Shoqata Mbarëkombëtare e Shkrimtarëve për Fëmijë si libri më i mirë për të vegjlit. Në 10 përrallat që përmban ky libër vjen një botë e magjishme për vogëlushët

34 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët40
ISBN9789995616441

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët40
ISBN9789995616441
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI katërt