I ri Pyetje & pergjigje mahnitese – dinozauret Shiko më të madhe

Pyetje & pergjigje mahnitese – dinozauret

Grup autorësh A-008662

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim encikopedik per femije te grupmoshave mbi 5-vjec do te gjeni te gjitha informacionet per dinosauret, qe nga shfaqja deri ne zhdukjen e tyre.

Më shumë detaje

31 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004987

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kur filloi "Lufta e kockave"?

Si u kthyen në fosile dinozaurët?

Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me dinozaurët, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe68
ISBN9789928004987
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë