I ri Masha dhe Ariu Shiko më të madhe

Masha dhe Ariu - heronjte jane mes nesh

Grup autorësh A-003317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tek libri më i fundit për fëmijë “Masha dhe Ariu” sjellim dy tregimet e mrekullueshme “Heronjtë janë mes nesh” dhe “Të gjithë në shtëpi”.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216656

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Heronjtë janë mes nesh

Masha ka ëndërruar gjithmonë të bëhej superheroinë. Nuk do të ishte e vështirë, nëse dikush do të kishte nevojë për ndihmë. A do të mundet superheroina Masha të hidhet në veprim kur një nga kafshët të gjendet në rrezik?

 

Të gjithë në shtëpi

Kur vjen koha e dimrit, ariun e viziton pinguini dhe të gjithë mblidhen në shtëpi! Megjithatë jo për një kohë të gjatë, sepse Mashën dhe pinguinin nuk i mban vendi një sekondë. Ata preferojnë luftën me topa bore dhe rrëshqitjet e çmendura me motor bore!

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928216656
Titulli origjinalChapter book
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini