I ri Shkolla e njebrireshave - Izabela dhe Reja Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Izabela dhe Reja

Julie Sykes A-005121

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Izabelës i pëlqen të vrapojë përqark shkollës me njëbrirëshen e saj të mrekullueshme, Renë. Asaj nuk i pritet që ajo të zbulojë fuqinë e vet magjike! Dikush i ka bërë një magji të keqe Liqenit Shumëngjyrësh. Izabela dhe Reja duhet të mësojnë që të kenë besim te njëra-tjetra, teksa nisen në një aventurë të rrezikshme që të shpëtojnë shkollën...

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272454

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272454
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë