I ri Shkolla enjebrireshave - Olivia dhe flokebora Shiko më të madhe

Shkolla enjebrireshave - Olivia dhe flokebora

Julie Sykes A-005936

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Olivia ndihet shumë e lumtur që është në Shkollën e Njëbrirëshave. Ajo shpreson që njëbrirëshja e saj, Flokëbora, ta zbulojë magjinë e saj para ditës së diplomimit! Të gjithë janë të zënë me zbukurimin e shkollës për ballon e diplomimit, por dikush përpiqet t’ua prishë festën. Olivia dhe Flokëbora janë të vetmet që mund ta shpëtojnë festën e asaj dite... dhe shkollën!

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimit108
Faqe9789928272492
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë