I ri Shkolla e njebrireshave - Sofia dhe Ylberi Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Sofia dhe Ylberi

Julie Sykes A-005118

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sofia është shumë e lumtur që hyri në Shkollën e Njëbrirëshave. Ajo beson se Ylberi, njëbrirëshi i saj i mrekullueshëm, do të bëhet shoku i saj më i ngushtë.  Kur Liqeni Shumëngjyrësh merr nuanca të çuditshme dhe magjia e njëbrirëshave fillon të shkojë keq, Sofia me Ylberin e dinë se si ta ndreqin.  Por duhet të tregohen të guximshëm dhe t’i hyjnë një aventure të rrezikshme në pyll...

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272416

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272416
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë