Shtatzania Shiko më të madhe

Shtatzania

Grup autorësh BED031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i cili do tju shoqërojë gjatë muajve të shtatzanisë por jo vetëm, duke ju mësuar kujdesin që duhet të tregoni gjatë kësaj periudhe.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121592

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër


Ky libër do t'ju ndihmojë t'u përgjigjeni pyetjeve tuaja për shtatzaninë. Ai ju udhëheq në procesin e të gjitha ndryshimeve fizike dhe emocionale gë perjetoni gjatë shtatzaninë dhe ju rekomandon këshilla për kujdesin që duhet të tregoni ndaj vetes, për përkujdesjen që duhet të tregojë ndaj jush familja dhe miqtë.

Do të ndjeni jo vetëm kënaqësi nga leximi i këtij libri, por ai do t'ju bëhet ndihmës dhe mik i ngushtë në rrugëtimin tuaj nëntëmujor të shtatzanisë; ai do t'ju mundësojë ta përjotoni këtë periudhë ashtu si duhet, jo si periudhë të vështirë stresi a "sëmundjeje", por si periudhën ku ngjzni një ëndërr dhe e shndërroni në realitet: a s'është kjo gjëja më e bukur në jetë?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe195
ISBN9789928121592
RedaktoriThanas Feka
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë