I ri Mendo per gjera te medha dhe behu i madh Shiko më të madhe

Magjia e mendimeve te medha

David J. Schwartz A-008402

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër nuk ofron premtime boshe por një program të menduar me shumë kujdes për të përfituar sa më shumë nga puna, jeta, martesa dhe komuniteti në të cilin jetoni. Ai ju rrëfen se nuk keni pse të jeni intelektual apo të keni lindur me talent për të pasur sukses në jetë dhe për të arritur kënaqësi, por duhet të mësoni dhe kuptoni shprehitë e të menduarit dhe të sjelljes në mënyrë që të arrini aty ku dëshironi. 

512 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303738

1 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928303738
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnila Duka