I ri Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit Shiko më të madhe

Shtate ligjet shpirterore te suksesit

Deepak Chopra MIN0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues praktik për përmbushjen e ëndrrave tuaja. Ky është një libër të cilin do ta çmoni për të gjithë jetën, pasi në faqet e tij, gjenden sekretet për realizimin e të gjithë ëndrrave tuaja. Në librin Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit, Deepak Chopra nxjerr thelbin e mësimeve të tij në shtatë parime të thjeshta dhe të fuqishme, të cilat mund të zbatohen lehtësisht për krijimin e suksesit në çdo fushë të jetës suaj.

Më shumë detaje

74 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265005

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

KOMENTE

“Nga të gjithë librat e Deepak Chopra-s, Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit paraqet një plan të rëndësishëm për ta jetuar jetën në nivelin më të lartë dhe të bashkërenduar. Është i mahnitshëm”. —Anthony Robbins, autor, “Zgjoni gjigandin e brendshëm” dhe “Pushtet i pakufishëm”

“Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit janë parime udhëzuese të mrekullueshme për këdo që përpiqet të krijojë një jetë produktive dhe të kënaqshme, apo organizatë”.

— Ken Blanchard, bashkautor, “Menaxheri një-minutësh”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe115
ISBN9789928265005
Titulli origjinalThe Seven Spiritual Laws of Success
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiErmal Vaso