Rosaku i uritur Shiko më të madhe

Rosaku i uritur

Grup autorësh BAO0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historinë e këtij libri mund ta tregoni duke futur dorën në sqepin e rosakut të uritur, i cili është pjesë e këtij libri. Si e gjen ushqimin Rosaku i uritur? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022585

1 080 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rosaku Din u ngrit një mëngjes i uritur. Ai u përpoq të kapte disa krijesa, por ato ishin më të shpejta se ai. Vendos dorën në sqepin e verdhë të rosakut dhe luaj me të duke treguar historinë e tij. Flisni si rosaku dhe lëvizni buzët e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe10
ISBN9789928022585
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç